O NAS

Czym jest ekologia w dobie naszej egzystencji na ziemi? Czym jest ekologia dla człowieka? Niezwykle trudno znaleźć odpowiednie słowo określające ten stan. Jeszcze trudniej ją zobaczyć. Lata rozwoju, szalonej pogoni cywilizacyjnej zniszczyły to co było najpiękniejsze. Czystość i przejrzystość przyrody zamieniamy w konsumpcję, idziemy na łatwiznę, oszukujemy samych siebie. Spójrzmy dookoła.

ekologia LublinStronę dedykuję mojemu Wnukowi, który raczył niechętnie, aczkolwiek był zmuszony, zamienić w dniu 07.08.2013r stan posiadania małego zdrowego M1 na coś co dumnie nazywamy matką Ziemią.

Bardzo chciałbym, jako dziadek, dać mu odrobinę czystego przejrzystego nieba, czystej ulicy i świeżego piasku w piaskownicy. Realia niestety są inne. Cóż, żyjemy w tym co sami stworzyliśmy.

Jedynym pomysłem jaki nasunął mi się podczas przemyśleń „co mu dać w zamian za brudny świat w jakim będzie żył”  jest stworzenie zaplecza tzw. dziadkowej pomocy. Cóż to jest ta „dziadkowa pomoc”?

Pomyślałem, że dobrze będzie założyć sklep (ekologiczne-dzieci.pl),  gdzie będzie można  znaleźć różne produkty ekologiczne  dla dzieci małych, średnich i trochę większych. Produkty czyste, zdrowe, niealergiczne, dla umysłu i ciała.  zabawki drewniane Lublin

zabawki Lublin  Więcej można poczytać we wpisie „Co zamierzamy

 

Masz uwagi, sugestie, chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami, skontaktuj się z nami